"PERŁA KASZUB 2017" i Najlepsza Restauracja Regionalna roku 2017 w woj. pomorskim!

MODRA SOBÓTKA NAGRODZONA "PERŁA KASZUB 2017" PRZEZ STAROSTĘ KARTUSKIEGO PANIĄ JANINĘ KWIECIEŃ!

Nasza Restauracja została też zwycięzcą Konkursu zorganizowanego przez Dziennik Bałtycki, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego: „Mistrzowie Smaku” w kategorii:

Najlepsza Restauracja / Kuchnia Regionalna Roku 2017!

jak również Laureat Festiwalu Potraw Kaszubskich 2017.

Jesteśmy dumni, z faktu, że już po 5 miesiącach od otwarcia przez nas naszej MODREJ SOBÓTKI, oferującej przepyszne dania Regionalnej Kuchni Kaszubskiej, zdobyliśmy ten prestiżowy tytuł.

Tym bardziej, że nasz lokal, z naszego Powiatu Kartuskiego, okazał się najlepszy w całym woj. pomorskim!

W naszym MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni (Masterchef’a!), znajdziecie Państwo m.in. dziczyznę i gęsinę (mamy m. in. bitki z dzika, zrazy jelenia, pieczoną gęś (I miejsce na Festiwalu Potraw Kaszubskich 2016!), pieczoną kaczkę, bigos z dziczyzną). Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, na przystawkę pasztet z gęsi, smażone rydze (których w okolicznych restauracjach… brakuje!) i inne regionalne specjały, a nasze pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym to nasz niekwestionowany hit, na który przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa i nie tylko…!